← Uz sākumu

Blogu tops - rudens 2016

2016. gada 27. oktobrī, 9 komentāri

Ticiet vai nē, bet Gemius ir nedaudz ņēmuši vērā atkārtotos ilggadīgos ietikumus. Tuvojas šī gada rudens tops, kurš sāksies ziemā. Bet, ja nopietni, tad feini, ka kaut kas mainās. Gan jau būs čīkstētāji.

Uzskatu, ka dalīšana kategorijās nav lādzīgs ieteikums. To ir pierādījuši iepriekšējie gadi, kad tika miljons šķēpu lauzti par bloga definīciju. Tagad viss riņķa dancis sāksies no jauna par kategorijām. Kā rīkoties ar tiem, kuri ir vairākās kategorijās? Kā rīkoties ar tiem, kuri tehniski nav nevienā kategorijā?

Bižāna kungs, savukārt, aizvien ir neapmierināts ar to, ko lielākā daļa saprātīgo lietotāju nemaz neredz.

Zemāk citēju saņemto e-pastu.

Sveiki, blogeri!

Šis būs ātrs atgādinājums par tuvojošo blogu topu un kodu sakārtošanu. > Kā zināms, mērīts tiks viss novembris un dati publicēti decembra padsmitajos datumos, tāpēc vēlējos pārliecināties, ka jūs joprojām esat ieinteresēti ņemt dalību. Ja jā, tad ļoti vēlos lūgt apskatīt vai Gemius kods joprojām atrodas skriptā (zem “Head” daļas un “Body” skripta augšdaļā). Ja kods ir pazudis vai blogā tika veiktas kādas izmaiņas, lūgums par to paziņot, izsniegsim jaunu :) > > Pēc Pavasara blogu topa mērījumiem, uzaicinājām pāris blogerus pie sevis, lai apspriestu tālāko darbību, kā rezultātā rudens tops būs nedaudz atšķirīgs. Pirmkārt, izvirzījām 4 kritērijus, pēc kā tiks atlasīti blogi: > > * Tas nevar būt komercuzņēmuma blogs; > * Orģinālsaturam ir jādominē; > * Autorība. Bloga autoram jābūt zināmam – sadaļa “Par mums” vai paraksts zem raksta; > * Gemius kods mēra visu lapu nevis atsevišķu sadaļu „blogs”. > > Kā rezultātā vairāki iepriekšējo topu līderi tiks pabīdīti malā un koncentrēsimies uz orģinālsatura blogiem. > > Otrkārt, šobrīd ir doma visus blogus iedalīt konkrētās kategorijās, piemēram, skaistumkopšana/dzīvesstils/sports utt. Tas sniegs pilnīgāku pārskatu par tendencēm un ļaus potenciālajiem lasītājiem vieglāk orientēties plašajā blogosfēras piedāvājumā. > > Ja jums ir zināmi blogeri, kas raksta par līdzīgām tēmām, taču nav bijuši iekļauti iepriekšējos blogos varat atsūtīt viņu blogu adreses man vai aicināt pašiem sazināties, rakstot uz kādu no šiem e-pastiem- anete.fronta suņeics\* gemius.com vai contact suņeics\* gemius.com > > Centīsimies beidzot ieviest kādu kārtību un popularizēt blogošanas kultūru Latvijā!

  • Oriģinālajā e-pastā vārds "suņeics" jocīgā kārtā bija aizvietots ar "@" simbolu.

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt

Gravatar krizdabz

2016. gada 27. oktobrī, plkst. 12:41

Un neviena paša komentāra. Tātad, nevienam tie blogi vairs neinteresē :/

Gravatar laacz Autors

2016. gada 27. oktobrī, plkst. 12:42

Nevienu neinteresē komentēt ārpus soctīkliem.

Gravatar krizdabz

2016. gada 27. oktobrī, plkst. 12:50

Jāiekļauj kaut kādi nebūt Feisbuka komentāri, ne?

Gravatar e-remit

2016. gada 27. oktobrī, plkst. 19:09

Tu beidz ar šādām idejām, labi? FB komentāri, kā reizi ir tādi, kurus nekad nekomentēju!

Gravatar krizdabz

2016. gada 27. oktobrī, plkst. 22:57

Em, labi, tad Disqus varētu būt zelta vidusceļš, jo tur var pieteikties ar visiem populārajiem soc. servisiem + komentēt anonīmi.

Gravatar Suns

2016. gada 28. oktobrī, plkst. 13:00

Lāc, a Lāc, ir kādi aktuāli pētījumi, ka suņeica lietošana pasargā no spam'a vai tas tik tā, jo izskatas cienīgi un kādreiz bij modē, un modi neviens nav atcēlis?

Gravatar Ernests

2016. gada 28. oktobrī, plkst. 18:17

kāda jēga no topa, kur nevar saskaitīt tiešām nekomerciālus,oriģinālsatura blogus, kur liela daļa stāv uz wordpress un blogspot.

Gravatar Alise

2017. gada 6. janvārī, plkst. 11:11

Man patiesībā ļoti patīk tā doma par to, ka uzsvars jāliek uz oriģinalitāti. Pietiek jau to blogu (vai tie vispār ir blogi), kuri to vien dara, kā tikai liek kaut kādus youtube video vai vienkārši pārtulko rakstus. Tomēr Latvijā arī ir labi blogeri, kuri spēj radīt kvalitatīvus rakstus. Lai jau tad viņiem arī tiek! Lielie jau tāpat bešā nepaliks