✉️ Saņem šito visu e-pastā. Tā vietā, lai palaistu garām kaut ko no tā, ko es rakstu savā blogā, tagad vari pierakstīties un saņemt e-pastā visu, ko es te rakstu. Tas nav bieži.

← Uz sākumu

Superapostrofs

2017. gada 1. aprīlī, 13 komentāri

Laikam ejot, uzrodas Apostrofa lietotāji, kuriem dažādu racionālu un ne tik ļoti racionālu iemeslu dēļ ir radusies nepieciešamība pēc nestandarta mēmā taustiņa. Vieniem tā ir iegriba, citiem pieradums, bet vēl kādam tas vienkārši ir neveikls pirkums internetā.

Tā kā visiem palīdzēt individuālā kārtā man īsti nav laika un, ja godīgi, arī vēlmes, tad nolēmu atrisināt problēmu pašā saknē, dāvinot jums pilnu un absolūtu brīvību mēmā taustiņa izvēlē. Principā, ir iestājusies komunisma gaišā nākotne, pilnīgas konkurences tirgus kapitālismā, ir notikusi pūces astes, sētas staba un slotaskāta vienlaicīga ziedēšana.

Visas Latvijas datorlietotāju labās domas beidzot ir caurvijušas iņ un jaņ ēterisko būtību, strukturējot likteņupes Daugavas un Baltijas jūras ūdeni. Ir sniegtas atbildes uz itin visu ticīgo lūgšanām. Valstī neviens vairs nezog, nodokļu nomaksa ir pilnīga. Jo apostrofs ir pabeigts.

Laipni lūgti ideālā Apostrofa ēras pirmajā gadā.

Teitan jūs varat novilkt visjaunāko apostrofa versiju, kurā vairs nav jāmeklē mēmais taustiņš vai jādomā, ka gribētos, lai mēmais taustiņš ir "U".

Tagad. Apostrofā. Mēmais. Taustiņš. Ir. Jebkurš. Taustiņš.

Tieši tā - neesi pārklausījies vai pārlasījies. Jebkurš klaviatūras taustiņš, kurš nodrošina kāda simbola ievadi, ir mēmais. Tagad tu burtu "ā" vari uzrakstīt gan ar "'a", gan ar "~a", gan ar "aa", gan ar "Pa", gan ar citiem. Pat ar " a".

Šī diena turpmāk noteikti būs sarkanais datums, oficiāla brīvdiena un gada gaidītākais priecīgākais notikums.

Un vai es jau teicu, ka apostrofs aizvien ir par brīvu?

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt

Gravatar Kapteinis Nule

2017. gada 1. aprīlī, plkst. 12:08

Laikam būs iezagusies kļūdiņa ;) The requested URL /f/misc/apos/superapostrofs.zip was not found on this server.

Gravatar laacz Autors

2017. gada 1. aprīlī, plkst. 12:10

Ļoti atvainojos. Tagad ir.

Gravatar Kapteinis Nule

2017. gada 1. aprīlī, plkst. 12:13

Kam negadās ;) Paldies !

Gravatar Kapteinis Nule

2017. gada 1. aprīlī, plkst. 12:39

Labs :D :D :D

Gravatar Andris

2017. gada 1. aprīlī, plkst. 15:25

Vai varēs arī uzlikt mēmo taustiņu labajai Alt pogai? Kaitina, ka Windows vidē ir alt pogas izmantošanas iespēja, bet to ir jāpietur...

Gravatar KKTK

2017. gada 1. aprīlī, plkst. 21:48

Vai mēmo tausiņu var uzlikt arī sievai?

Gravatar Murmulis

2017. gada 2. aprīlī, plkst. 09:38

Šim gribējās ielikt like :)..

Gravatar Janis

2017. gada 2. aprīlī, plkst. 14:16

Uzkodē vēl bonusa iespēju - kā AnySoftKeyboard uz Android - jebkuru taustiņu piesitot divreiz (ātri) - dabū mīkstinājumu vai garumzīmi uz konkrētā burta un tu dabūsi vēl arī trīszvaigžņu ordeni, bungas, vimpeli un mazo taurīti un tavā vārdā tiks nosauktas visu pasaules pilsētu centrālās ielas un laukumi.

Gravatar Oto

2017. gada 7. aprīlī, plkst. 14:50

Tagad tu burtu “ā” vari uzrakstīt gan ar “‘a”, gan ar “~a”, gan ar “aa”, gan ar “Pa”, gan ar citiem. Pat ar ” a”.

Gravatar Oto

2017. gada 7. aprīlī, plkst. 14:57

Bez apostrofa joprojām nekā, jo "Latvian standard" ir ar komatu pie NumPad. Un tam gudriniekam, kas izdomāja Latvian izkārtojumu un izbīdija kā standartu vispār pa galvu vajadzētu sadot, čakarē tikai dzīvi, jo Microsoft un citiem tiešām liekas, ka kāds tādu lieto dzīvē :D QWERTY ir ideāls izkārtojums, raksti latviski vai angliski nevienā valodā tā nav piemērotākā, bet ir zelta vidusceļš.

Gravatar Oto

2019. gada 13. novembrī, plkst. 09:31

Ja nepieciešams “.” uz Numpad tad izveido šādu reg failu un importē. Tik par šo atceries, jo dažiem update kādreiz nez ko šis Scancode Map ieraksts nepatīk un neliekas. Ja vēlies arī citus taustiņus pārmapot tad to var izdarīt ar Sharpkeys programmu.

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Keyboard Layout] “Scancode Map”=hex:00,00,00,00,00,00,00,00,02,00,00,00,34,00,53,00,00,00,00,00

Gravatar Harijs

2019. gada 31. augustā, plkst. 13:14

Nu nevaru iel'ad'et garumz'imes. āāāāāālt pogu visp'arj'anolikvid'e.Kam'er spied un turi to āāāāltu tikm'er da'zus burtus vari uzrakst'it. P'edi'nas autom'atiski piespied un viss notiekas,var 'atri rakst'it k'a ierasts. Win 7 ultimate. Ne'nem pret'i un viss.

Gravatar D'arta

2023. gada 12. martā, plkst. 11:21

Paldies! āču tģadēsēāūūŗķstītēō ,ēs nevaru neko uzrakst'it vairs ar to, es nem'aku uzlikt?