laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Superapostrofs

Laikam ejot, uzrodas Apostrofa lietotāji, kuriem dažādu racionālu un ne tik ļoti racionālu iemeslu dēļ ir radusies nepieciešamība pēc nestandarta mēmā taustiņa. Vieniem tā ir iegriba, citiem pieradums, bet vēl kādam tas vienkārši ir neveikls pirkums internetā.

Tā kā visiem palīdzēt individuālā kārtā man īsti nav laika un, ja godīgi, arī vēlmes, tad nolēmu atrisināt problēmu pašā saknē, dāvinot jums pilnu un absolūtu brīvību mēmā taustiņa izvēlē. Principā, ir iestājusies komunisma gaišā nākotne, pilnīgas konkurences tirgus kapitālismā, ir notikusi pūces astes, sētas staba un slotaskāta vienlaicīga ziedēšana.

Visas Latvijas datorlietotāju labās domas beidzot ir caurvijušas iņ un jaņ ēterisko būtību, strukturējot likteņupes Daugavas un Baltijas jūras ūdeni. Ir sniegtas atbildes uz itin visu ticīgo lūgšanām. Valstī neviens vairs nezog, nodokļu nomaksa ir pilnīga. Jo apostrofs ir pabeigts.

Laipni lūgti ideālā Apostrofa ēras pirmajā gadā.

Teitan jūs varat novilkt visjaunāko apostrofa versiju, kurā vairs nav jāmeklē mēmais taustiņš vai jādomā, ka gribētos, lai mēmais taustiņš ir “U”.

Tagad. Apostrofā. Mēmais. Taustiņš. Ir. Jebkurš. Taustiņš.

Tieši tā – neesi pārklausījies vai pārlasījies. Jebkurš klaviatūras taustiņš, kurš nodrošina kāda simbola ievadi, ir mēmais. Tagad tu burtu “ā” vari uzrakstīt gan ar “‘a”, gan ar “~a”, gan ar “aa”, gan ar “Pa”, gan ar citiem. Pat ar ” a”.

Šī diena turpmāk noteikti būs sarkanais datums, oficiāla brīvdiena un gada gaidītākais priecīgākais notikums.

Un vai es jau teicu, ka apostrofs aizvien ir par brīvu?

Janis

Uzkodē vēl bonusa iespēju – kā AnySoftKeyboard uz Android – jebkuru taustiņu piesitot divreiz (ātri) – dabū mīkstinājumu vai garumzīmi uz konkrētā burta un tu dabūsi vēl arī trīszvaigžņu ordeni, bungas, vimpeli un mazo taurīti un tavā vārdā tiks nosauktas visu pasaules pilsētu centrālās ielas un laukumi.

Oto

Bez apostrofa joprojām nekā, jo “Latvian standard” ir ar komatu pie NumPad. Un tam gudriniekam, kas izdomāja Latvian izkārtojumu un izbīdija kā standartu vispār pa galvu vajadzētu sadot, čakarē tikai dzīvi, jo Microsoft un citiem tiešām liekas, ka kāds tādu lieto dzīvē :D
QWERTY ir ideāls izkārtojums, raksti latviski vai angliski nevienā valodā tā nav piemērotākā, bet ir zelta vidusceļš.

Oto

Ja nepieciešams “.” uz Numpad tad izveido šādu reg failu un importē. Tik par šo atceries, jo dažiem update kādreiz nez ko šis Scancode Map ieraksts nepatīk un neliekas. Ja vēlies arī citus taustiņus pārmapot tad to var izdarīt ar Sharpkeys programmu.

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Keyboard Layout]
“Scancode Map”=hex:00,00,00,00,00,00,00,00,02,00,00,00,34,00,53,00,00,00,00,00

Harijs

Nu nevaru iel’ad’et garumz’imes. āāāāāālt pogu visp’arj’anolikvid’e.Kam’er spied un turi to āāāāltu tikm’er da’zus burtus vari uzrakst’it. P’edi’nas autom’atiski piespied un viss notiekas,var ‘atri rakst’it k’a ierasts.
Win 7 ultimate. Ne’nem pret’i un viss.

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.