laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Zirdziņi again

Atgriežoties pie nelaimīgajiem un visādi citādi pa(ar)sūtītajiem zirdziņiem :) No anfraxa.

“Vakar lasīju divu savu draugu saraksti, kurā viens no tiem mēģināja paskaidrot otram, kuram nebija skaņu kartes, ko tad tie zirgi dzied… Citēju gabaliņu: Stils vairāk tāds kā afroamerikānisks… 1: ‘Bum-bum-…-č-č.’, 2: ‘b-ū-ū-ū-m b-ū-ū-ū-m’, 3: ‘ā-ā-ā-Ā-Ā-Ā-ē-jū’ (‘Ā’ – pustoni augstāk nekā ‘ā’). 4: lūk, te nevaru attēlot, bet spriežot pēc zirga acīm, tas/tā ir ķīniešu vai japāņu tautības. Pēc atbildēm varēja noprast, ka ‘klausītājam’ esot paticis…”

arteck

ja kas man bija tas pats. tikai es tam džekam vienkārši pateicu, ka zirdziņi “izlaiž skaņas”. sīkumos necentos iedziļināties un, manuprāt, tas būtu (ir!) mežonīgi komplicēts uzdevums :)

Smejmoon esp. agressoram un RL

Varbūt šodien vienkārši nāk miegs.

Bet apskatoties pēdējo RL nummuru un lasot konstatēju ka,

UNO

redaktora raksts attēlo attīstības aizkavēšanos (kas gan drošivien ir normāli, ņemot vērā, ka U.T. ir 2x vecāks par mani un nenormāli gudrs, viņš vairs nespēj strauji attīstīties un varbūt nevajag)

bet gribas saņemt kautko vecu un kvalitatīvu nevis vecu un izgremotu, ja jau uzticos un lasu.

(No citiem latvijas masu spamēdijiem es neko negaidu .. un praktiski arī nesaņemu)

DUO

RL un laacz.lv ir pavirši. agrāk man likās ka tā nav. intervijas ar, manuprāt, lieliskiem latvijas cilvēkiem – dabaszinātniekiem, ir maigiizsakoties nekvalitatīvas. Sāp :( Viņiem ir ko teikt, bet Bankovskis to neļauj. izskatās, ka tapēc, ka viņš pats grib pazīmēties (P.B. ir kruts, un 8x krutāks par mani .. ), izskatās, ka viņš necērt zivtiņu tajā, kas tiek runāts un visu laiku velk atpakaļ uz saviem apziņas laukiem.

Es visu to saprotu, bet saruna žurnālam nav TV dzīvā intervija. Var taču ļaut cilvēkam izteikties un pēctam neskaidrās vietās noskaidrot. paprasīt, ko ar to domāja.

TRES

Šlāpins ir man patīk. laacz man patīk. So viņi fuckin’ velk mani savā informācijas laukā, kur ir daudz labas lietas un visas drazas, kas arī tur ir man traucē. Itsevišķi ja man sāp galva (vēl nesāp :P).

QUATTRO

Elitāras lietas var kļūt par popsu. Vai masu kult’uru. vai vienalga kā to sauc. Bet tad tās vairs nav elitāras un nekaitina ego.

un lai noturētos šajā saulītē ir jāzaudē īpatais un sekas sekas ir progress .. jeb trulums jeb nu veeeeee …

cerams kādam par to maksā. patiesi.

POST SCRIPTUM

zirdziņi nav nepiekā vainīgi. manos e-pastos arī tie apvienoja RL un laacz.lv jo ienāca no abām pusēm. zirdziņi ir labi. dzīve ir skaista. būs sniegs un pavasaris.

:)

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.