← Uz sākumu

Muse - Uprising itāliešu gaumē

2009. gada 8. oktobrī, 13 komentāri

Sāksim ar video. Kas tajā nav pareizi? Kas ir savādāk? Skaidrojums pēc video.

Tātad, tā. Itālija ir valsts Eiropas dienvidos. Tajā ir ne viens vien televīzijas kanāls un ne viens vien televīzijas raidījums. Uz vienu no tiem tiešajā ēterā izpildīt dziesmu “Uprising” tiek uzaicināta nevienam nezināma grupiņa Muse. Taču, tā vietā, lai ļautu vaļu tās muzikālajai performancei, tiek piekodināts - jūs spēlēsiet un dziedāsiet zem fonogrammas. T.i. - plātīsiet mutes un klusiņām imitēsiet bungas, ģitāras, sintezatoru un ko nu jūs tur vēl izmantojat savās lauku disenēs.

Daudz nebija jādomā. Solists un bunģieris samainās vietām, nevienam par to tā aktīvi nestāstot. Solists apsēžas pie bugām, dziesmas laikā izlaižot šo to, vicinoties ar vālītēm, utt. Attiecīgi - buņģieris plāta muti un imitē ģitārspēli.

Interesanti, ka no kanāla to neviens nebija pamanījis vai arī izlikās nepamanot, jo vēlāk vadītāja nointervēja viltoto solistu, kurš pat atļāvās atsaukties uz tik pat viltoto buņģieri tā īstajā vārdā - Metjū. Starp citu, šis nav pirmais tāds gadījums ar Muse. Savulaik līdzīgu joku viņi izspēlēja BBC tiešraidē, kad viņiem arī bija jāizpildās zem fonogrammas.

Interesanti, ka Metjū jau labu laiku dzīvo Itālijā ;) Savukārt, šis stāsts labi korelējas ar faktu, ka pēc divām nedēļām es būšu kaut kur Stokholmā. Uzminiet kuras grupas koncertā?

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt

Gravatar xcwcx

2009. gada 8. oktobrī, plkst. 16:17

Mindfuck. When you see it, you will shit bricks.

:D

Gravatar x-f

2009. gada 9. oktobrī, plkst. 07:54

Vai tiešām brauksi uz Roxette koncertu? o.O

Gravatar Lalo

2009. gada 9. oktobrī, plkst. 09:46

Jāpiezīmē, ka dziesmas lirikas lieliski atbilst gadījumam. Pāris dienas atpakaļ jau skatījos tieši šo video un sasmaidījos, pat, ja neesmu Muse fans.

Un es teiktu, ka mūzikas raidījuma vadītāja vienkārši nav informēta kas tad tie ir par viesiem par ko viņai jāplaukšķina plaukstiņas. Velku paralēles ar "kā dabūt darbu" pamācībām - vispirms noskaidrojiet kas tas par uzņēmumu, kur grasāties doties uz darba interviju. Tāpat arī šeit, vadītāja varēja izpildīt mājasdarbu un noskaidrot, vismaz bildēs kā izskatās tie "Muse".

Gravatar Vaards

2009. gada 9. oktobrī, plkst. 15:46

Itālieši, Itaļjanci un Gimalajiešu lācis -visi kopā brauc uz koncertu. Bet ko tikmēr dara Itāļi, nezin neviens.

Gravatar Vaards

2009. gada 9. oktobrī, plkst. 15:47

P.s. Kļūdzas labojums: Gimalajiešu Laacz.

Gravatar stripe4

2009. gada 10. oktobrī, plkst. 19:21

  • buņģieris solista ģitāru ir iemainījs pret basista basģitāru.

Gravatar Vaards

2009. gada 11. oktobrī, plkst. 13:34

Es jau neko (ja neteikt, ka man nenormāli cērt ausīs itālieši, pasūtināt, beidzēt, kājene un gavene). Bet mans komentārs (kā senam, bet ļoti epizodiskam Laacza novērotājam) radās jo prātā pasmaidīju:

http://laacz.lv/2006/02/16/itali-itali/

Ek, Laacz nodevis savas patiesās vērtības :P

Gravatar hurry

2009. gada 12. oktobrī, plkst. 11:15

Vai man vienīgajam liekas, ka Muse dziedonis dziedot paralēli/perpendikulāri "cīnās ar lāci". Sākums šamajam skaņdarbam izklausās tāds pacilājošs, bet tad sākas lielā cīņa, un man paliek žēl dziedātāja.

Gravatar guntisd

2009. gada 12. oktobrī, plkst. 12:40

Šitādu kaunu manas acis nebija redzējušas! :D

Gravatar ZBH

2009. gada 12. oktobrī, plkst. 17:12

Vaards: atslaabinies un meegin guut baud, "itālieši"mums shulee biij uz siens veel astondesmitajos. a tie mellie "itaalj", kas te brauc Natashkas jaat, etnisk vispaar iraid turk.

Gravatar dzieburs

2009. gada 13. oktobrī, plkst. 09:09

Hmm, ja atmiņa neviļ, tad kaut kad senāk The Hobos kut kādā vietējā mūzikas balvas pasniegšanā pie fonogrammas nespēlēja ar uz pretējo pusi pagrieztiem mikrofoniem? Palīdziet atcerēties kāpēc man tāda ainiņa nez kāpēc stāv atmiņā.:)