laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Kurlo cilvēku karaoke: Deivids Vaitheds

Es no tiesas biju izbrīnīts, lai neteiktu, ka šokēts, neatradis laacz.lv archivā nevienu pašu ierakstu par David Whitehead. Vai David Armand. Vai Johan Lippowitz. Kas viņš ir, jautās tie, kas neko nesaprot? A, lūk, viņš ir tāds viens … mīms, vai? Viņš ir atradis savu nišu, interpretējot dziesmas.

Un tagad būs saites uz jūtūbi. Ja ir slikts garastāvoklis, skatīšanās ir obligatoriska. Pozitīvisma deva neizbēgama. Darbā, tiesa, nav ieteicams, jo es ne tikai pirmoreiz, kas bija pirms vairākiem gadiem, bet pat tagad katru reizi esmu zem galda. Arī vakar mājās iznāca tāds kā jūtūbes vakars[1], kura ietvaros atminējāmies šo fruktu, un sajūsma nebija zudusi.


Kā Johans Lipovics – interpretatīvās dejas meistars no Austrijas:

Šogad viņš ir sācis piedalīties vienā no BBC šova Fast and Loose uzdevumiem. Ieskatam:

Lieki piebilst, ka ar to viņa profesionālā darbība neaprobežojas. Viņš tēlo kaut kādā tur nebūt BBC komēdijseriālā un raksta scenārijus. Vārdu sakot – pelna iztiku ne tikai ar savām interpretācijām.

[1] Jautāsiet – kas ir jūtūbes vakars? Tas ir vakars, kad divi vai vairāk cilvēki sēd pie datora, un cenšas viens otram parādīt kaut ko foršāku un inčīgāku, ko ir sastapuši jūtūbsaulē. Parasti ievelkas. Un notiek šādi.

pipars

Neesmu jau ģitārists, bet, kad tur Tornam aizgāja beigu slaidiņi, man kaut kā sašķitās, ka džekam tur bišķi pretēji virzieni… Pabraucu lejāk, izrāās tur komentos tā ir karstākā tēma :D

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.