laacz.lv

Kaspara F. neoficiālā mājaslapa (Anno 1997)

Apostrofs ir par maksu

Sākot ar rītdienu apostrofa lejupielādes būs par maksu. Šo lēmumu esmu pieņemis ar grūtu sirdi, bet rēķini nesamazinās un tie ir jāapmaksā. Par katru lejupielādi būs jāmaksā viens eiro (nav ko muļķoties ar latiem, kas tāpat drīz beigsies). Tādējādi es prognozēju apmēram 5 tūkstošu eiro mēnesī papildus ieņēmumus savā budžetā. VVZ, cik paliks pāri pēc nodokļu nomaksas.


Tiem, kas jau ir uzinstalējuši, rīt izleks brīdinājuma lodziņš, kurā tiks piedāvāti vairāki ērti veidi, kā norēķināties. Tiek pieņemti PayPal maksājumi, darbosies norēķini ar kredītkartēm, kā arī internetbankām. Papildus būs iespēja norēķināties ar īsziņas palīdzību, bet tur cena būs mazliet lielāka dēļ komisijas maksām. Tiem, kas ir ziedojuši, ziedojumu apmērs tiks ņemts vērā un uz e-pastu tiks izsūtīts atbilstošs skaits apostrofu.

Apostrofa Pro iepakojums.

Lai papildus monetizētu apostrofu, sākotnēji tiks piedāvāti t-krekli (būs visu veidu) ar atbilstošu apdruku, kas tiks pakoti kopā ar pašu apostrofu un tiks piedāvāti kā komplekts Apostrofs Pro. Cena būs 20 eiro.

Apostrofa Pro komplektā esošais t-krekls.

Vēlāk parādīsies arī iOS, Androīda un OS X versijas. Tās būs daudz labākas par to, kas jau tagad tiek piedāvāts. It sevišķi tas attiecas uz OS X iebūvēto mēmā taustiņa atbalstu.

Tretjakoff

Labākais aprīļa joks šodien, es uzķēros uz virsrakstu un nodomāju.. “kuda mir katjetsa..” bet lieliska iespēja atcerēties noziedot. :) Paldies par apsotrofu, un novēlu atbalstu no līdzpilsoņiem. :)

kristaps

Jau sāku domāt, kur tur kaut kāds iebūvēts savienojums ar tīmekli, ka metīs paziņojumus, un kā Apostrofs izpaudīsies mobilajās ierīcēs. Uzķēros kā mazais :D Cerams 2. aprīlī piedodamāk :)
Lai gan tagad pat noziedot varētu :)

Iesniegt savu viedokli

Atruna par moderāciju. Daži vārdi, var gadīties, ka ir iz melnās listes (viagra and stuff). Tādi komentāri tiek aizturēti, pirms parādās lapā. Ja Tavs komentārs neparādās uzreizi, būs vien jāpagaida, līdz es jamo izlasīšu. Protams, ka paturu tiesības sev netīkošos komentārus dzēst, iemeslu neminot.