← Uz sākumu

Zviedrijas incidents

2017. gada 21. februārī, 3 komentāri

Vakar uzrakstīju, ka blogierakstīšanas maratons ir muļķības un es tajā nepiedalīšos. Turpinu aktīvi nepiedalīties. Šodien ķeramies klāt Trampam (yaaaayy, kaut kur vārgi atskan klikbeita dievības politkorektā sajūsmiņa).

Visi nupat jau būs uzzinājuši, ka Tramps, būdams pie pilna saprāta, cik nu tā viņam ir, ir pamanījies atsaukties uz kādu neidentificētu incidentu Zviedrijā. Pēc dienas viņš diezgan nelāgi no situācijas izlīda, minot, ka informāciju guvis no kāda Fox News sižeta, kurā patiesībā nav nekādu ziņu par incidentiem. Tikai runa par kāda labējā Zviedru kinorežisora propagandas filmiņu.

Kamēr diplomāti nepaliek parādā un ministri iesmej, pārējā pasaule nesēž jokus klēpī salikusi. Šajā grūtajā laikā mums ir jāvēršas pēc mierinājuma tviterī.

Oficiālā Zviedrijas atbilde nāk no cilvēkiem. Raugiet, Zviedru tvitera kontu jau kopš 2011. gada apkalpo Zviedrijas ... iedzīvotāji. Tieši tā - iedzīvotāji, nevis tikai pilsoņi. Katru nedēļu tam ir jauns saimnieks. Pašreizējais, protams, nedrīkstēja klusēt. Galu galā, ja jums šķiet, ka tas, kas nenotika Zviedrijā, nekad nenotiks ar jums, padomājiet vēlreiz (oriģināls).

https://twitter.com/sweden/status/833116704138022914?ref_src=twsrc%5Etfw

Piemēram, viens no lielākajiem ziemeļvalstu tabloīdiem Aftonbladet uzmeklēja trakākos minētās dienas notikumus. Diemžēl, ne viss bija mierīgi. Izrādījās, ka kādā vietā tomēr bija nelāga problēma ar pārlieku daudz kājām. Zviedri, protams, ir gatavi incidenta seku novēršanai un apņemas Zviedriju atjaunot. Un, protams, vecais joks ar Börder Wåll by IKEA. Aizdomās turamais gan ir identificēts. Taču, ja viņiem beigtos gaļas bumbas...

https://twitter.com/Jack_Anderson_0/status/833495082200395776

Nopietnākam ieskatam jautājumā, varam izlasīt NYMag rakstu.

Šoreiz neiztiksim arī bez mājasdarba. Kā jums šķiet, vai 100% saprotat divus zemāk redzamos tvītus? Ja jā, tad labi. Ja nē, uzmeklējiet. Ja vienalga, tad paldies par lasīšanu un uz tikšanos nākamreiz.

https://twitter.com/RedKingsRace/status/833234928976269312

https://twitter.com/Shteyngart/status/833304034668847105

Tu atbildi augstāk redzamajam komentāram. Atcelt

Gravatar Otaps

2017. gada 21. februārī, plkst. 09:15

Gravatar laacz Autors

2017. gada 21. februārī, plkst. 09:20

Jā, man arī šī doma ienāca prātā. Bet tas jau robežojas ar paranoju. Tas gan, protams, nemaina šeit aprakstīto:)

Gravatar bezmiegs

2017. gada 21. februārī, plkst. 09:59

nepatīk domāt paranoiskos vai konspirācijas teoriju toņos, bet visu joku kontekstā ar Trampu tā vien gribas teikt ka būs sajaucis runas kuras sagatavotas un par agru nolasījis to kas domāta šodien. Bet ja nopietnāk paskatās uz to tad visa pasaule kā zem lupas skatās uz Zviedriju un notikumus piedzīs aiz ausīm lai teiktu ka ir traki, Parīzē imigrantu rajonos mašīnu dedzināšana un nekārtības ir kļuvušas par regulāru pasākumu, tik regulāru ka to pat vairs neziņo kā kaut ko īpašu, tajā pat laikā ja Tramps būtu izteicies par Parīzi vai Briseli(kurā tāpat protesti ir regulāri) tad visi pastiprinātā uzmanības uzplūdā piedzītu jebkuru notikumu lielā pilsētā kā "Jā viņš runāja par to..."